Індивідуальний підхід

Замовте прямо зараз, адже це прекрасно зарекомендував спосіб не тільки вберегти меблі від забруднення або пошкоджень від ігор дітей або домашніх вихованців, але і відмінний спосіб прикрасити диван або крісло, або нарешті стільці. Декоративні моделі мають кілька різновидів - це класичні які бувають в англійському і не менш популярні в індійському стилі.

Конструктивні особливості чохлів бувають різні. Пошиття чохлів і їх дизайн залежить від майстерності і досвідченості майстрів. Наш двадцятирічний досвід гарантує відмінне якості і ідеальний дизайн.

Київ

Якщо ви запитаєте як вам їх купити, то скажемо, що алгоритм надзвичайно простий. Насамперед, якщо меблі знаходиться безпосередньо в столиці

(якщо ви в іншому місті нами передбачений трохи інший алгоритм, перейшовши за посиланням можете дізнатися деталі Віддалене пошиття чохлів)

... висилаєте фото на вайбер або пошту, або ватсап , ми приблизно озвучуємо вартість за чохол, там же можете уточнити і запитати то що вас цікавить або ви хотіли б краще зрозуміти свої меблі. Другим кроком, до вас приходять досвідчені фахівці і знімають розміри меблів, так само там можна обговорити різні декоративні, дизайнерські моменти. І третім кроком, ми привозимо вам чохли до меблів, одягаємо, попутньо розповідаючи як це правильно зробити, адже диван буває не так простий, розповімо як користуватися, і розповімо як за ним доглядати

Насправді кількість конструкцій чохла дивана не поступається кількості видів їх самих, адже під кожну конструкцію виготовляється свій унікальний, персональний чохол, ні схожий на інші і не буває такого щоб один він підійшов до іншої моделі. «Насунутих» можна звичайно спробувати, але це буде смішно. Тому ми трепетно ​​ставимося до персональних розмірами тієї чи іншої меблів і завжди їздимо знімаємо розміри як в перший раз, навіть якщо візуально вона здається однаковою.

Чохли на стільці

Не забувайте також про чохли на стільці. Не сумніваємося ви відзначили наскільки величезний світ стільців. Практично будь-яка тканина підійде до стільця, проте потрібно врахувати не є стільці частиною гарнітура і загальної композиції. Чохли на стільці можуть істотно змінити дизайн і це варто враховувати дизайнерам. Пошиття на перший погляд у чохла на стілець здається трохи, але це погляд недосвідчених людей. На стільці буває безліч конструктивних особливостей які суттєво ускладнюють всю модель і роботу. Стільці часом це єдине за що беруться деякі організації, з огляду на їх різноманіття і складність. У стільця буває багато невидимих ​​сюрпризів і якщо їх врахувати результат буде чудовий.

Чохли на диван

Нерідко нас просять щоб ми врахували можливість дивана розкладатися не знімаючи чохол. І ми враховуємо всі побажання в чохлі до ваших меблів! Практично завжди можна продумати конструктивну особливість чохлів таким чином щоб вам не довелося кожен день знімати і одягати чохол якщо є механізм і ви регулярно розкладає його для сну.

Найпопулярніші моделі, якщо судити виходячи з нашого досвіду, це пошив в англійському стилі, але на другому місці все таки пошив в індійському стилі. Якщо англійські більш литі і точені за формою, максимально прилягають до форми в індійській моделі чохол вільніший. Він вільно лежить на меблях, зрідка закріплюється по кутах або підлокітникам. Їх чарівність в вільному крої і легкості яку вони створюють. Чохли до меблів подібного стилю гарантовано прикрасять і виділять її.