Наша робота - ваші чохли

Інформація складена спираючись на ваші відгуки та рекомендації

Антикіготь

Пошиття з міцної тканини з використанням декоративного шнура і спідниці шлейфа для прикраси дизайну чохла на диван. Купуються нові риси під якими вже складно впізнати рідну меблі.

Також хотілося б згадати віддалений процес через інтернет замовлення практично будь-які на ваш смак чохли. У світі існує дуже мало моделей диванів на які було б неможливо виготовити через різні «месенджери» чохли. Тому не соромтеся і не бійтеся, ваш диван мало ймовірно настільки унікальний, ну а якщо і так, впевнений наш досвід підкаже як вийти з цього становища і допомогти вам з диваном.

Чохол для дивана з декоративним кантом

Персональний пошиття по класичного англійського стилю з кантом і спідницею шлейфом, і окремі чохли на сидіння подушки. Красивим диванів просто необхідні красиві чохли. Адже вони їх не псують, а лише покращують і радують вас. Це поліпшення дивана, і не тільки технічне, а й естетичне.

Чохол для дивана в англійському стилі

Прекрасний зразок на диван з декоративними кантами по ключовим гранях меблів. Виконано в класичному англійському дизайні, популярному в Штатах і в Британії. Використовуйте функцію швидкого інтернет замовлення, цей спосіб нітрохи не гірше будь-яких інших щоб отримати красиві чохли які будуть виглядати також симпатично на ваших диванах як бачите на фотографії.

Пошиття білого чохла

Пошиття з міцної тканини для ресторану. З огляду на максимальну експлуатацію чохлів модель сконструйована в антивандальному крої для більш тривалого користування.

Пошиття чохлів для ресторану

Антикіготь

Популярна тканину - міцна і антивандальна антикіготь. Особливо міцна тканина в продуманому і грамотно виконаному і кожен окремий чохол для подушок спинки. Також подушки виконані в іншому кольорі і стали деякою мірою прикрасою підкресливши дизайн яка має меблі.Чохол антикіготь для меблів


Чохол на кутовий диван

Кутові дивани під повним захистом із застосуванням меблевих тканин всім відомих під назвою антикіготь. Виключно складний чохол виконаний з декількох секцій забезпечуючи надійний захист дивану. Не затягуйте і поспішіть убезпечити диван простим перевіреним способом, а саме - вам потрібен чохол на кутовий диван.

Чохол для кутового дивана з антікогтя

Відмінно збалансовані два види меблевих тканин в виготовлення класичного пошиття для відмінних форм м'яких меблів. З огляду на на дивані міцність тканини антикіготь гарантована довге і щасливе служба.

Пошиття чохла для дивана з антікогтя

Чохли для дитячої кімнати

Позитивні відчуття який виходять від даного дивана і його новий декоративний чохол можна не помітити. Дивани мають подібні чохли відмінно вписався в дитячу кімнату і осяяв її позитивними емоціями.

Декоративний чохол для дитячої кімнати

Бездоганний чохол. Продумані форми і конструкції зробили його зразком наших послуг. А то що меблева тканина з категорії антикіготь зробила безумовно чохол практично вічним. Прикрашений диван подушками з атласної тканини як фінальний вишуканий штрих до логічного завершення композиції.

Чохол з антікогтя для крісел і дивана

Строгий лаконічний чохол спеціально нами сконструйований максимально підходить під лофт-стиль. Кутовий диван в ретельно підігнаному чохлі виглядає на меблів відмінно і звичайно захищений від будь-яких зовнішніх нісенітниць.

Кутовий чохол для дивана

Всіма улюблений класичний англійський стиль. Пошиття в цьому дизайні це очікуване перевірене роками якість краси і елегантності. Прикрашений декоративним шнуром чохол набуває рис аристократичності.

Меблевий чохол для крісла з кантом

Граціозний чохол

Не так часто приходить замовлення на виконання окремих, але граціозних чохлів в індійському стилі. Характерні риси стилю це спадаючий вільний чохол з невеликими фіксують в декількох ключових місцях чи бантами чи ременями. Естетичні чохли до меблів складно не помітити. Звичайно багато що залежить в подібній моделе не стільки від крою, скільки від обраної тканини і її фактури. Правильний підбір тканини це запорука витонченості яке придбає меблі.

Пошиття чохла в індійському стилі для дивана

Ще один чохол в індійському дизайні можна вже зараз замовити. На цей раз кутовий диван в велюрової класичної тканини в комбінації двох відтінків. Він складається з двох елементів створюючи зручність в його обслуговуванні, Нелюбов пральна машина зможе осилити такі обсяги які можу мати чохли до меблів, і ми завжди враховуємо ці невеликі, але надзвичайно важливі нюанси.

Пошиття чохла для кутового дивана в індійському стилі

Життєрадісний англійський стиль завжди доречний практично в будь-якому дизайні інтер'єру. Чохол ляже витончено і витончено, стане прикрасою кімнати. Декоративний кант і цілісний крій надійний в обслуговуванні і принесе радість своїм власникам.

Строгий англійський чохол для крісла

Досить складний у виконанні чохол на кутовий диван. Часом відмінності в конструкції настільки разючі має меблі що можна з упевненістю сказати, чохли воістину виходять на меблі настільки особливі і індивідуальні як і дивани. Міцний і надійний антикіготь надійний захист кутовим диванів від багатьох можливих життєвих неприємних ситуацій.

Пошиття чохла з антікогтя для кутового дивана

Прекрасний лаконічний чохол на простих форм диван. Без всяких зайвих витребеньок і надмірних прикрас. Простий, надійний, зручний в догляді. М'яка меблева тканина і правильно підібраний відтінок посилять враження від пошиття і істотно виділить чохол.

Лаконічний чохол для дивана

Чохли на стільці

Дуже популярні чохли на стільці. Різноманіття тканини плюс неймовірна кількість дизайну стільців дають величезну практично нескінченну грунт для творчості. А якщо ще врахувати і всілякі моделі індивідуального крою які можуть підійти на ваші стільці, то можна сміливо сказати що виготовлення чохлів для стільців практично чисте мистецтво. На фотографії приклад чохла для вашого стільця. Дуже часто хочуть чохли з міцної матерії такої як антикіготь, найчастіше місце де використовується стілець це на кухні, тому ідея укрити стільці відмінна ідея. Це вже давно не розкіш чохли на стільці, а досить звична буденність зробити замовлення красивого і вологостійкого чохла на стілець.

Приклад чохла на стілець, як можуть змінитися ваші стільці

Пошиття чохлів для стільців