Тарифи

Як дізнатися приблизний тариф чохла на вашу меблі, це перше що всіх цікавить. Спробуємо допомогти.

Індивідуальний пошив на диван

Замовити персональний індивідуальний чохол дуже просто. Всього лише потрібно вислати фотографію меблів нам на наші сервіси - вайбер або пошта, або ватсап для розрахунку чохлів. Для більшості виробів можливий віддалений за надісланими вами розмірами пошиття чохлів. Якщо ж ви досить близько до нас то звичайно ми прийдемо і самостійно знімемо всі розміри під чохол.

Також у нас в день знімання розмірів на руках буде меблева тканина, у нас багато зразків перевіреної тканини для чохлів.

І так про дивані. Наприклад, чохол на фотографії обійшовся всього в 5000 гривень, проте багато що залежить від обраної тканини і деталей вироби.

Пошиття чохла на диван

Чохол на кутовий диван

Ціна на кутовий диван трохи відрізняється по одній очевидної причини - він більше в два рази, це як два дивана. Існує величезна різноманітність меблів і очікувати або від нас або будь від кого що ціна виготовлення з будь-якої тканини чохла на будь-який диван буде однакова, просто наївно і смішно.

Пошиття чохлів особливо на велику меблі дуже суб'єктивна і залежить від конструктивних особливостей і ваших бажань і звичайно можливостей. Щоб ми могли хвалитися вашим чохлом потрібно докласти зусиль і не тільки нам, а й вам. І в кінці повторимося, замовлення зробити дуже просто, як через інтернет так і по телефону, пошиття чохлів можливий також як з особистим відвідуванням меблів так і без оного і виготовлення чохлів виключно через інтернет і відправкою після його поштою.

Чохол на фотографії знизу обійшовся близько 11 000 гривен, але це дуже приблизна з цін, адже як уже згадували, всі меблі різна.

Пошиття меблевого чохла для кутового дивана

Чохол на ваше крісло

Ціна на крісло в більшості випадках дорівнює половині чохла на звичайний, не кутовий, диван. Чохлами можна прикрасити будь-яку конструкцію, потрібно лише докласти зусиль для пошиття. Нерідко ми виготовляємо різні по дизайну чохли на однакові крісла, що виглядає досить цікаво і красиво. Але якщо ви не любитель модернових підходів, а все таки прихильник класичних поглядів то в чохлах на фотографії побачите саме це - класичний дизайн чохла.

Гарний чохол на фотографії знизу коштував всього за пару 8000 гривень. Погодьтеся дуже доступно за цінами.

Пошиття чохла на крісло

Пошиття на стільці

Пошиття чохлів на ваші улюблені стільці взагалі окрема історія. Якщо чохли на меблях повинні гармоніювати з інтер'єром і прив'язані до інтер'єру, то чохли на стільці как не странно як би в стороні від усієї пісні і цілком можуть відрізнятися від всіх меблів.

Для кращого замовлення для стільців, скажімо через інтернет, будуть потрібні виміри зроблені особисто вами, їх небагато, буквально 10 хвилин вашого часу і чохли почнуться нами робитися!

Або якщо в Києві, то ми звичайно ж самі знімемо розміри. результат буде не гірший і не кращий за чим якби ви зняли розміри самі. Але якщо ви боїтеся і не наважуєтеся, то ми готові приїхати.

Тиждень і ваше замовлення буде готовий!

Чохол як на фотографії знизу коштував всього 600 гривень, однак майте на увазі що чохол на один стілець буде коштує дорожче ніж якщо будемо шити як мінімум на чотири стільці.

Меблеві чохли на стільці

Розрахунок з Антівандальной тканини

Міцний антикіготь

Вершина меблевого текстилю це всім вже відомий антикіготь. Незамінна ніякий інший тканиною в чохлі. Міцна, стійка, легко чиститься. Додасть чохлам стійкості і зробить їх службу довговічною і не буде вас «напружувати». Для пошиття та виконання індивідуального за розмірами замовлення нами використовуються краще тканини з доступних на ринку країни.

Антикіготь який використовується професіоналами на чохли злегка відрізняється від звичайного, він більш міцний і більш еластичний, адже чохол повинен бути м'якше ніж оббивка і легше. Чохол повинен бути грамотно сконструйований для подальшого його використання - прання, сушки, прасування .

Чохли на меблях які зображені на фотографії знизу виготовлені як видно з тканини антикіготь. Загальна сума за цей красивий і міцний чохол склала близько 8000 гривень. Чохли повинні бути красивими це наше основне правило, а друге правило - чохол повинен бути міцним!

Пошиття чохла з Антікогтя