Вуличні чохли

Захист від природи

Чохол для відкритого неба необхідний предмет для людей мають дачі або заміські будинки. Облаштовуючи свій комфорт ми набуваємо різні речі для зручності - шезлонги, столи, стільці, дивани, клумби. І ці речам потрібен захист і відхід від простих подій, таких як - дощу, снігу, і іній. Вуличні меблі є у всіх хто любить проводити час за містом на свіжому повітрі!

І якщо вже зважившись зробити замовлення на індивідуальний пошив чохлів ви повинні знати як саме це зробити не виходячи з дому. Що б зробити замовлення від вас вимагається кілька простих кроків.

Перший крок зробити фото предмета в повний «зростання», і другий крок - надіслати це фото нам для оцінки і розмітки.

Для чого потрібна «розмітка» можна детально дізнатися на сторінці «Віддалений пошиття чохлів». Але думаємо варто повториться. Ми зробимо розмітку по фотографії і вкажемо які нам будуть потрібні розміри для пошиття чохла або можливо якщо предметів багато, на чохли.

Чохли не виходячи з дому

Для отримання розмірів для майбутніх чохлів вам буде потрібно папірець, ручка і метр, кравецький або будівельна рулетка. Знявши розміри відправляєте список нам на пошту або на вайбер або ватсап , взагалі туди куди вам зручніше. І через деякий час ми відправляємо готові чохли поштою на те відділення які ви вкажете. Ну от і все. Алгоритм дуже простий і доступний всім і в будь-який час.

Тканина яку ми використовуємо для чохлів для меблів відрізняється істотно тому що вона декоративна спеціально розроблена на меблі. Вона тонше і міцніше, не така вишукана як велюри, але зате стовідсотково водостійка і не боїться сонця. І звичайно вона зовсім недорога як тканину для меблів, а це важливо, тому що часом її потрібні десятки метрів і це сподобається вам коли загальна сума буде озвучена.